420.00

Od zaraz dam pracę w Holandii na magazynie w Roosendaal z językiem angielskim

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Roosendaal
  • Znajomość języka: Wymagany język angielski
  • Data rozpoczęcia pracy: 07/12
  • Długość umowy: Nieokreślony
  • Opublikowany: 7 grudnia 2020 00:49

Dla order pickerów ze znajomością języka angielskiego aktualna oferta pracy w Holandii od zaraz na magazynie w Roosendaal przy kompletowaniu zamówień. Zakwaterowanie dla pracowników będzie zapewnione.

Firma KONEKTIA obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:
ORDERPICKER
Miejsce pracy: Roosendaal, Holandia

WYMAGANIA:
*język angielski w stopniu komunikatywnym
*gotowość na podjęcie pracy od zaraz
*chęć dłuższej współpracy

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
*zbieranie zamówień
*praca z voice system
*prace magazynowe

OFERUJEMY:
*dobre warunki pracy
*zakwaterowanie i transport do pracy
*opiekę polskiego koordynatora
*stawka tygodniowa – 330 zł netto / tygodniowo

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV na adres: rafal@konektia.com

ID ogłoszenia: 8585fca5b694a0f4