10,38 Eur brutto/godz.

Od zaraz dam pracę w Holandii na magazynie z elektroniką bez języka Waalwijk

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Waalwijk
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 1 października 2019 00:30

Możliwość rozpoczęcia od zaraz pracy w Holandii bez znajomości języka. Zatrudnienie dla Polaków w Waalwijk na magazynie z elektroniką. Zakwaterowanie organizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik magazynu.

Lokalizacja: Waalwijk.

Wynagrodzenie: 10,38 Eur brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie na magazynie albo produkcji;
  • zadaniem będzie uzupełnianie gotowych towarów o brakujące komponenty;
  • rozpakowywanie różnych elementów oraz przygotowywanie produktów do pakowania;
  • pakowanie, naklejanie etykiet;
  • przygotowywanie do wysłania;
  • przeprowadzanie kontroli jakości;
  • konfiguracja oprogramowania.

Wymagania:

  • motywacja i gotowość do pracy;
  • nie jest wymagany j. holenderski, ale komunikatywny j. angielski;
  • pierwszy wyjazd do Holandii.

Oferujemy:

  • legalną prace w oparciu o holenderską umowę;
  • atrakcyjne warunki finansowe bez wiekówki;
  • dodatki za pracę w systemie dwuzmianowym oraz za pracę w weekendy i święta – soboty 150%, a niedziele 200%;
  • zakwaterowanie w pokojach dwuosobowych;
  • ubezpieczenie OC, od nieszczęśliwych wypadków i ubezpieczenie rzeczy osobistych;
  • dojazd do pracy służbowym autem;
  • możliwość zostania kierowcą – służbowy samochód, karta paliwowa oraz bonus do wypłaty.

Aplikacja:

CV można wysyłać poprzez stronę:

www.pracuj.pl/praca/pracownik-magazynu-z-najnowsza-elektronika-waalwijk,oferta,7038979

ID ogłoszenia: 5895d7fd72541959