€10,38 brutto/h

Od zaraz dam pracę w Holandii na magazynie z odzieżą w Tiel 2019

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Tiel
  • Znajomość języka: Podstawowa znajomość języka
  • Data rozpoczęcia pracy: 10.2019
  • Długość umowy: Nieokreślony
  • Opublikowany: 1 października 2019 00:05

Z podstawową znajomością języka angielskiego do podjęcia ciekawa praca w Holandii na magazynie z odzieżą. Zatrudnienie od zaraz przy pakowaniu i kompletowaniu zamówień oraz przygotowaniu do wysyłki.

Dla naszego holenderskiego Klienta poszukujemy pracowników chętnych do pracy na magazynie odzieżowym
Miejscowość: Tiel

Opis stanowiska:
– kompletowaniu zamówień
– pakowaniu odzieży
– przygotowywaniu do wysyłki

Oczekujemy:
– podstawowa znajomość języka angielskiego
– prawo jazdy kat. B
– aktualne zaświadczenie o niekaralności lub referencje od poprzedniego pracodawcy

Oferujemy:
 opiekę polskiego koordynatora
 wynagrodzenie: €10,38 brutto/h
 odpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie:
Koszt zakwaterowania – max. €99.00/tydz.
Koszt ubezpieczenia – €23.00/tydz.
Zakwaterowanie wyłącznie w pokojach 2-osobowych.

CV ze zdjęciem proszę przesłać na adres: iwona.niemiec@holandiajobs.pl z dopiskiem „Magazyn odzieżowy”

Proszę dodać w CV poniższą klauzulę:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

ID ogłoszenia: 2895d9232da50010

1 odpowiedź na “Od zaraz dam pracę w Holandii na magazynie z odzieżą w Tiel 2019”

  1. Jestem bardzo zainteresowana ofertą pracy. Ja i ojciec mamy doświadczenie w pracy w Holandii w Niemczech. Znajomość języków: angielski,niemiecki i niderlandzki
    proszę o kontakt: sajmonys@wp.pl

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: holandiajobs1
  • Zarejestrowany od: 30 września 2019

Inne przedmioty dodane przez holandiajobs1

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez holandiajobs1 »