11,18 euro/h brutto

Od zaraz dam pracę w Holandii na produkcji ciastek bez języka 2017 Nieuwkuijk

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Nieuwkuijk.
  • Długość umowy: na dłużej
  • Opublikowany: 8 sierpnia 2017 21:05

Oferta atrakcyjnej pracy w Holandii dla Polaków bez znajomości języka i doświadczenia. Możliwość zatrudnienia w zakładzie z Nieuwkuijk na produkcji ciastek, wafli i babeczek.

Stanowisko: pracownik na produkcji

Lokalizacja: Nieuwkuijk, Holandia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Wynagrodzenie: 11,18/h euro brutto

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na samodzielnym przygotowywaniu półproduktów oraz produktów gotowych do upieczenia

Wymagania:

  • znajomość języka angielskiego lub niderlandzkiego na dobrym poziomie
  • możliwość podjęcia pracy na dłuższy okres
  • dokładne i staranne wykonywanie zadań
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • odpowiedzialność i sumienność
  • pełna samodzielność

Oferujemy:

  • zatrudnienia na stabilnych warunkach w rozwijającej się firmie
  • płatne zamieszkanie i ubezpieczenie
  • pomoc w załatwianiu formalności
  • możliwość otrzymania zwrotu podatku
  • atrakcyjne dodatki wakacyjne i urlopowe
  • zestawienie przepracowanych godzin co tydzień
  • pomoc w organizacji przejazdu do Holandii
  • możliwość wyjazdu do Polski do kilku tygodniach pracy
  • bardzo dobre zarobki wypłacane na konto raz w tygodniu
  • wsparcie w załatwianiu formalności

Aplikacja:

Prosimy o aplikowanie poprzez formularz znajdujący się na stronie:

[ogłoszenie wygasło]

ID ogłoszenia: 94059896e95a88b8

12 komentarzy na “Od zaraz dam pracę w Holandii na produkcji ciastek bez języka 2017 Nieuwkuijk”

  1. justyna jeżak na 8 sierpnia 2017 @ 22:13

    witam jestesmy zainteresowani tym ogłoszeniem prosimy o kontakt w sprawie tej oferty pracy przebywamy na terenie Holandii poszukujemy pracy bez znajomości języka . prosimy o dodatkowe informację np jak jest temperatura powietrza w pomieszczeniu jak jest wymagana ilosć godzin pracy w tyg . prosimy o pilny kontakt 531002422 pozdrawiamy justyna i tomek para

  2. Pilnie poszukuje pracy od zaraz duża motywacja do pracy

  3. Pracownik linii produkcyjnej ciastka na 9 sierpnia 2017 @ 13:10

    Proszę o kontakt z koleżanka szukamy pracy. Przebywamy akurat aktualnie na terenie Holandii. +48 780082456

  4. Jestesmy zainteresowani oferta mozemy zaczac od 13.08.2017..pozdrawiamy EwaKrystian….nr.tel.731 281 295

  5. Dzien dobry jestem na terenie Holandi z kolega poszukujemy pracy pilnie. Kontakt :500619939

  6. Sebastian Matejko na 12 sierpnia 2017 @ 12:42

    jestem bardzo zainteresowany pracą jako pracownik produkcyjny przy produkcji ciastek
    ID OGŁOSZENIA: 94059896E95A88B8.
    prosiłbym o kontakt w tej kwestji.Dziękuję za państwa czas i zaangażowanie.

    Z poszanowaniem S.Matejko.

  7. Witam państwa zainteresowany był bym tą ofertą na jaki adres e-mail mogę złożyć cv i ewentualnie jakieś dokumenty.

    Pozdrawiam
    deece.

  8. Witam Serdecznie Szukamy pracy ja i kolega na Terenie Hol.. pracowaliśmy kiedyś w Hol..
    na magazynie Soków / Rozładunek Tirów / przy Taśmie . Jesteśmy Zainteresowani Oferta Pracy Każdą Proszę o kontakt 510-853-907. wiek 23/27

  9. Bardzo Proszę o pilny kontakt, chętnie podejme się pracy od zaraz. Jestem osobą uczynną sumienną i pracowitą. Będą państwo zadowoleni z wyboru mojej kandydatury. Numer kontaktowy:
    731 – 246 – 645

  10. prosze o kontakt

  11. szukam pracy za granica lecz cieszko moze sie uda664456387 tylko powazne oferty tyle przezylam ze zadnej pracy sie nie boje

  12. Jestem zainteresowany ofertą pracy 3 osoby prosze napisac sms 534987504 lub w emailu grynetwork@gmail.com