do uzgodnienia

Od zaraz dam pracę w Holandii na produkcji kanapek bez języka Amsterdam

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Amsterdam
  • Długość umowy: na dłużej
  • Opublikowany: 15 kwietnia 2017 01:08

Możliwość zatrudnienia w firmie cateringowej z Amsterdamu dla Polaków bez znajomości języka. Od zaraz praca w Holandii na produkcji kanapek i zestawów śniadaniowych.

Stanowisko: pracownik na produkcji

Miejsce zatrudnienia: Amsterdam, Holandia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Wynagrodzenie: do ustalenia

Opis stanowiska:

  • zadaniem pracownika będzie przygotowywanie przy taśmie kanapek i zestawów śniadaniowych przeznaczonych dla linii lotniczych

Wymagania:

  • chęć i motywacja do pracy
  • szybkie nabywanie nowych umiejętności
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub holenderskiego
  • możliwość podjęcia pracy w Holandii na dłuższy okres
  • aktualne prawo jazdy kat.B
  • możliwość pracy w pomieszczeniach o różnej temperaturze

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy na warunkach holenderskich
  • atrakcyjne zarobki wypłacane co tydzień na konto walutowe pracownika
  • wsparcie polskiego konsultanta
  • dojazdy do pracy
  • zapewnione na miejscu zamieszkanie

Aplikacja:

Kandydatów zainteresowanych przedstawioną ofertą pracy prosimy o wysyłanie aplikacji na adres:

espradom@euroservices.com.pl
biuroradom@euroservices.com.pl

Źródło: http://www.praca4u.net/produkcja-kanapek-catering-id492117.html

ID ogłoszenia: 30558f13135c0500

3 komentarze na “Od zaraz dam pracę w Holandii na produkcji kanapek bez języka Amsterdam”

  1. Artur Bieniek na 17 kwietnia 2017 @ 16:25

    witam jestem zaintrersowany wasza oferta pracy .

  2. Artur Bieniek na 17 kwietnia 2017 @ 19:09

    Witam jestem zainteresowany oferta pracy w Amsterdamie . Niestety nie posiadam prawa jazdy. Moj numer kontaktowy 048 576618348 . pozdrawiam Artur.

  3. Witam jestem pilnie zainteresowany panstwa ogloszeniem najlepiej od zaraz,cv wyslalem mailem.Pozdrawiam Wojciech Dudek