do uzgodnienia

Od zaraz dam pracę w Holandii na produkcji kanapek bez znajomości języka 2019

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Holandia
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 12 listopada 2019 00:36

Na produkcji kanapek potrzebne od zaraz osoby do pracy w Holandii. Zatrudnienie 2019 w fabryce bez znajomości języka z zakwaterowaniem zorganizowanym przez pracodawcę (odpłatnie).

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Holandia.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem pracownika będzie praca w kuchni, która polega na przygotowywaniu kanapek;
  • dbałość o higienę;
  • praca w chłodnych warunkach, około 12 – 13 stopni Celsjusza;
  • zatrudnienie w systemie zmianowym.

Wymagania:

  • nie jest wymagany j. holenderski, ale konieczna jest średnia/dobra znajomość j. angielskiego;
  • dostępność na dłużej;
  • zaletą będzie posiadanie doświadczenia w sektorze spożywczym;
  • możliwość pracy w systemie zmianowym;
  • dbałość o higienę pracy;
  • atutem będzie prawo jazdy.

Oferujemy:

  • atrakcyjny system bonusowy, czyli bonus rekomendacyjny w wysokości 100 Eur albo bonu jesienny w wysokości 100 Eur;
  • zatrudnienie od zaraz na dłużej;
  • zakwaterowanie zapewnione na życzenie pracownika;
  • obsługę kadrowo – administracyjną nie tylko w j. niderlandzkim, ale także w j. angielskim, polskim oraz rumuńskim;
  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • dodatki zmianowe.

Aplikacja:

Zgłaszać można się pod numerem  telefonu: 778 881 217.

Źródło: www.olx.pl/oferta/produkcja-kanapek-bonus-jesienny-CID4-IDC9uhf.html

ID ogłoszenia: 1085db1c5425ef65