13,63 Eur

Od zaraz dam pracę w Holandii przy budowie dróg bez znajomości języka Emmeloord

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Emmeloord
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 3 kwietnia 2019 00:54

Interesująca oferta pracy w Holandii przy budowie dróg z możliwością podjęcia zatrudnienia od zaraz. Ogłoszenie z Emmeloord bez języka oraz zakwaterowanie zapewnione odpłatnie przez pracodawcę.

Stanowisko: pracownik przy budowie dróg.

Lokalizacja: Emmeloord.

Wynagrodzenie: 13,63 Eur brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • wykonywanie utwardzenia z asfaltu, betonu oraz kostki brukowej;
  • układanie odpływu wody, czyli kładzenie rurociągów oraz instalacji kanalizacyjnych;
  • wypełnianie innych prac pomocniczych.

Wymagania:

  • przynajmniej jeden rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku;
  • znajomość j. angielskiego w stopniu dobrym;
  • mile widziane będzie posiadanie prawa jazdy kat. B;
  • motywacja i chęci do pracy przez cały rok;
  • doskonała organizacja czasu pracy;
  • odpowiedzialne wykonywanie swoich zadań.

Oferujemy:

  • stałą pracę w Holandii;
  • dobrą stawkę godzinową;
  • wsparcie przy załatwianiu formalności;
  • zapewnione zakwaterowanie odpłatnie oraz ubezpieczenie;
  • na terenie Holandii darmowy dojazd do pracy;
  • dodatek wakacyjny w wysokości 8% dochodów brutto oraz urlopowy 10,92% dochodów brutto;
  • cotygodniowe zestawienie przepracowanych godzin oraz kosztów;
  • wynagrodzenie przelewane co tydzień;
  • zorganizowanie odpłatnego transportu do Holandii u zaufanego przewoźnika;
  • rozliczenia podatkowe, czyli Jaaropgave, co pozwoli odzyskać nadpłacony podatek.

Aplikacja:

CV w języku angielskim należy wysłać przez stronę:

www.pracuj.pl/praca/pracownik-budowy-drog-okolice-miasta-emmeloord,oferta,6514143

ID ogłoszenia: 5815c912602b9a23