10,15 Eur brutto/godz.

Od zaraz dam pracę w Holandii pakowanie batoników bez znajomości języka Leerdam

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Leerdam
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 12 lutego 2019 20:31

Pracodawca z Leerdam poszukuje pracowników do pracy w Holandii przy pakowaniu batoników. Ogłoszenie aktualne od zaraz i bez znajomości języka oraz z zapewnionym zakwaterowaniem odpłatnie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Leerdam.

Wynagrodzenie: 10,15 Eur brutto/godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • wkładanie batoników do pudełek;
  • kontrolowanie jakości, np.sprawdzanie dat przydatności;
  • naklejanie etykiet na opakowania.

Wymagania:

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • mile widziane będzie prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • umowę na warunkach holenderskich;
  • atrakcyjne wynagrodzenie co miesiąc;
  • ekstra bonusy;
  • zapewnione zakwaterowanie, które jest zgodne z certyfikatem SNF;
  • wsparcie w zorganizowaniu transportu do Holandii;
  • transport do pracy na terenie kraju;
  • ubezpieczenie;
  • wsparcie polskiego koordynatora;
  • profil pracownika online z dostępem do dokumentów;
  • po pierwszym tygodniu otrzymuje się 150 Eur zaliczki;
  • 120 zł, jako pakiet startowy, a zawiera on: poszewkę na pościel, słowniczek polsko – holenderski oraz holenderską kartę do telefonu.

Aplikacja:

Zgłoszenia aplikacyjne można wysyłać poprzez stronę:

www.covebo.pl/szczegoly-oferty.html?oferta=1326&ref=

ID ogłoszenia: 7165c51e2273f604