9,21 euro brutto/h

Od zaraz dam pracę w Holandii przy pakowaniu elektroniki dla par Tilburg

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Tilburg
  • Znajomość języka: Wymagany język angielski
  • Data rozpoczęcia pracy: od 17.08
  • Długość umowy: 20 tygodni
  • Opublikowany: 8 sierpnia 2015 00:31

Aktualnie oferujemy zatrudnienie w Tilburgu dla par bez znajomości języka holenderskiego przy pakowaniu elektroniki. Holandia praca od zaraz na stanowisku pakowacza.

Stanowisko: Pakowacz

Lokalizacja: Tilburg, Holandia

Zarobki: 9,21 euro brutto na godzinę pracy

Rozpoczęcie: start od 17.08.2015

Czas trwania umowy: 20 tygodni

Obowiązki:

  • Praca odbywa się na magazynie i polega na pakowaniu i zabezpieczaniu elektroniki.

Oczekiwania:

  • znajomość języka holenderskiego nie jest wymagana
  • konieczna jest dobra znajomość języka angielskiego
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • gotowość podjęcia pracy od zaraz na 20 tygodni
  • możliwość podjęcia pracy we wskazanym terminie
  • odpowiedzialność, zorganizowanie, pracowitość
  • zainteresowanie nowościami elektronicznymi
  • mile widziane zgłoszenia od par

Oferujemy:

  • zapewnione zakwaterowanie w mieszkaniu firmowym
  • zatrudnienie od 17 sierpnia na 20 tygodni
  • oferta skierowana do pracowników indywidualnych oraz par
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia

Aplikacja:
Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie wiadomości z załączeniem CV na adres: k.kudlinska@pran.eu

źródło: http://www.praca4u.net/pakowacz-pakowanie-elektroniki-od-1708-praca-dla-par-id312883.html

ID ogłoszenia: 78855c50dff14424

5 komentarzy na “Od zaraz dam pracę w Holandii przy pakowaniu elektroniki dla par Tilburg”

  1. piotr domanski na 9 sierpnia 2015 @ 10:40

    witam ,jestem zainteresowany ,ta oferta , niestety bez znajomosci jezyka ,mam 50 lat ,znajomosc elektroniki bardzo dobre .czekam na odpowiedz z powazaniem piotr

  2. Dominik.Monika na 11 sierpnia 2015 @ 14:07

    Witam wraz z dziewczyną jesteśmy zainteresowani tą pracą prosimy o kontakt pod nr tel
    500-327-799

  3. Witam ! jestem zainteresowany ta ofertą pracowałem w TCL jako repermen (produkcja telewizorów) znam j. angielski w stopniu podstwowym.

  4. Grzesiek.Ewa na 13 sierpnia 2015 @ 15:17

    Jesteśmy zainteresowani praca,
    email:grzesiekb91@gmail.com
    tel : 508489876

  5. Joanna. Norbert na 20 sierpnia 2015 @ 13:27

    Witam
    Razem z partnerem jesteśmy zainteresowani ta ofertą pracy. Oboje posiadamy sofi-numery i doświadczenie w pracy w Holandii. Nr kontaktowy : +48798715422