€11,52

Od zaraz dam pracę w Holandii przy rozładunku i załadunku kolekcji mebli w Veghel

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Veghel
  • Znajomość języka: Dobra znajomość języka
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Długość umowy: nieokreślony
  • Opublikowany: 28 marca 2022 00:34

Ze znajomością języka angielskiego od zaraz do podjęcia fizyczna praca w Holandii, która polegać będzie na rozładunku i załadunku kolekcji mebli w rejonie Veghel.

Dla naszego klienta w miejscowości Veghel, poszukujemy pracowników logistycznych. Praca polega głównie na rozładunku i załadunku unikatowej kolekcji mebli. Jeśli masz doświadczenie w podobnej pracy – Aplikuj!

Jedna zmiana: 15:30 – 00:00

Obowiązki:
– Ręczny załadunek/ rozładunek kontenerów
– Kontrola jakości przychodzących towarów
– Zwracanie towaru, gdy nie spełnia wymogów
– Nadzór prawidłowego rozładunku

Nasza oferta:
– Stawka €11,52 brutto/h
– Dodatki eksterytorialne + dodatek urlopowy
– Legalne zatrudnienie przez holenderską agencję pracy
– Możliwość długotrwałej współpracy
– Darmowy transport do pracy
– Opiekę polskich koordynatorów
– Tygodniowy system wynagrodzeń
– Pomoc w organizacji przejazdu do Holandii
– Możliwość zdobycia holenderskich uprawnień i certyfikatów
– Odpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie

Wymagania:
– Znajomość języka angielskiego na poziomie B2
– Doświadczenie jako operator EPT będzie dodatkowym atutem
– Doświadczenie w pracy magazynowej
– Prawo jazdy kat. B (lub własne zakwaterowanie)

Wyślij swoje zgłoszenie na jobs@axell.nl lub skontaktuj się z nami telefonicznie.

Darmowe połączenie z naszym biurem możesz zamówić tutaj:

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi ofertami na https://bit.ly/3pDmfOj

ID ogłoszenia: 171623db6180eb00