11.20

Od zaraz dam pracę w Holandii przy rozładunku towarów, Veghel 2018

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Veghel
  • Znajomość języka: Podstawowa znajomość języka
  • Długość umowy: stala
  • Opublikowany: 9 maja 2018 00:04

W rejonie Veghel dostępna od zaraz legalna, fizyczna praca w Holandii przy rozładunku towarów. Zatrudnienie 2018 możliwe bez doświadczenia zawodowego.

Agencja pracy tymczasowej ZPB Europa dla swojego klienta w Veghel poszukuje osoby do pracy przy rozladunku barki.

Opis stanowiska:
Praca w porcie polegajaca na rozladunku barki za pomocom maszyny bobcat (Praca nie wymaga doswiadczenia)

Oferujemy:
– stala prace
– tygodniowe wynagrodzenie
– holenderska umowe
– zakwaterowanie
– opieke polskiego rezydenta

Wymagania:
– prawojazdy kategori B
– wlasny transport
– angielski, holenderski- min. w stopniu komunikatywnym

Jeśli jestes zainteresowany/a nasza oferta oraz jestes zmotywowana osoba ktora potrafi samodzielnie pracowac prześlij swoje CV na adres email:
plrecruitment@zpbeuropa.eu
lub skontaktuj się z naszym biurem w dni robocze od 10:00 do 17:30
tel: 06-53445939
Znajdziesz nas również na:

Wysyłając dokumenty prosimy także o załączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)

ID ogłoszenia: 535aec2f2696895