7 euro/h netto

Od zaraz dam pracę w Holandii przy sprzątaniu hoteli bez języka Amsterdam

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Amsterdam
  • Długość umowy: na dłużej
  • Opublikowany: 7 czerwca 2017 00:26

Ogłoszenie dobrze płatnej pracy w Holandii dla Polaków przy sprzątaniu hoteli oraz lotnisk. Zatrudnienie możliwe w Amsterdamie dla osób bez znajomości języka.

Stanowisko: pracownik serwisu sprzątającego

Miejsce pracy: Amsterdam, Holandia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Zarobki: 7 euro netto za godzinę pracy

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na sprawnym sprzątaniu dużych powierzchni takich jak hotele lub lotniska

Wymagania:

  • warunkiem koniecznym jest znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej podstawowym
  • wysoka sprawność fizyczna
  • chęć i energia do pracy
  • dużą zaletą będzie posiadanie doświadczenia przy sprzątaniu podobnych obiektów

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie legalnej umowy
  • zapewniony przez pracodawcę transport oraz miejsce do zamieszkania w 2-osobowym pokoju o dobrym standardzie
  • kompleksowe szkolenia przed podjęciem pracy, następnie przydzielenie do obiektów
  • dużą liczbę godzin w tygodniu
  • dodatkowo płatne nadgodziny
  • dobre wynagrodzenie

Aplikacja:

Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o wysyłanie CV z dopiskiem S/05/H poprzez stronę:

ID ogłoszenia: 716593727c2d4418

1 odpowiedź na “Od zaraz dam pracę w Holandii przy sprzątaniu hoteli bez języka Amsterdam”

  1. Dariusz i Klaudia na 9 czerwca 2017 @ 18:39

    WItam. Poszukujemy z dziewczyną stałej pracy w Holandi Posiadamy auto. Jesteśmy już n ten moment w Holandi wię kwiestia paru godzin i możemy się znaleźć w wyznaczonym miejscu i porze . Mamy 19 i 21 lat . 692799611 jest to polski nr ale uzywam w Holandi. Pozdrawiam