10,55€

Od zaraz dam pracę w Holandii z j. angielskim przy załadunku i rozładunku kontenerów, Moerdijk

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Moerdijk
  • Znajomość języka: Dobra znajomość języka
  • Data rozpoczęcia pracy: 2021-04
  • Długość umowy: ..
  • Opublikowany: 12 kwietnia 2021 00:04

Ze znajomością języka w Moerdijk do podjęcia dla pracowników fizycznych praca w Holandii przy rozładunku i załadunku kontenerów. Zatrudnienie od zaraz dla osób dyspozycyjnych.

Opis stanowiska
Praca fizyczna przy załadunku i rozładunku kontenerów morskich, układanie towarów na paletach, przewożenie palet w odpowiednie miejsce na magazynie za pomocą wózka elektrycznego, utrzymanie miejsca pracy w czystości oraz inne proste czynności związane z pracą w magazynie.
Praca jest wykonywana w dwuosobowych zespołach.
Praca w godzinach: 07:00 – 00:00.

Wymagania
Komunikatywny angielski.

Skontaktuj się z nami!
PL +48 505 291 792
PL +48 512 602 557
PL +48 510 958 777
PL +48 784 669 615
NL +31 658 861 238
praca@imexpert.pl
www.imexpert.pl
kraz 21920

ID ogłoszenia: 999606f8565dc0b3