9,33/h

Od zaraz dam pracę w Holandii – załadunek i rozładunek kontenerów, Rossum

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Rossum, Maaskantje
  • Znajomość języka: Podstawowa znajomość języka
  • Długość umowy: tymczasowa
  • Opublikowany: 1 maja 2019 03:39

M.in. w rejonie Rossum od zaraz do podjęcia fizyczna praca w Holandii polegająca na załadunku i rozładunku kontenerów. Podstawowa znajomość języka angielskiego jest wymagana na powyższym stanowisku.

Załadunek i rozładunek kontenerów
Holandia (Rossum, Maaskantje)

Praca jako pracownik załadunku / rozładunku, z prawem jazdy, mile widziane doświadczenie.
Kontrakt na 160 godzin miesięcznie
Wynagrodzenie podstawowe + 8% dodatku wakacyjnego.
Wzrost wynagrodzenia w zależności od osiągnieć i doświadczenia.
Możliwości awansu: Stuwadoor 3 –> Stuwadoor 2 –> Stuwadoor 1, każdy awans związany ze wzrostem wynagrodzenia.
Komunikatywna znajomość jęz. angielskiego, holenderskiego lub niemieckiego (do komunikacji z klientem).
Praca od poniedziałku do piątku od ok. godz. 5:00 rano.
Przywileje efektywnej pracy –> wcześniej skończona praca = wcześniej wolne = wynagrodzenie jak za godziny umówione.
Premie do 170€ (pierwsza po miesiącu, kolejne co kwartał- o wysokości decyduje koordynator)

Stawka: 9,33 EUR.
Ubezpieczenie: 83.63 EUR za cztery tyg.
Zakwaterowanie: 50 EUR tyg. (pokoje 3-4 osobowe)
Wypłaty: w systemie co 4 tyg. (mozliwość zaliczki)
Zakwaterowanie w hotelu. Pokoje z reguły 4-osobowe. Dostępny Internet, telewizja.
Krótki opis
Praca na magazynach przy załadunku i rozładunku kontenerów.
Opis stanowiska
Praca na 1 zmianę
Gwarancja godzin na kontrakcie: 160h miesięcznie;
Okresowe premie za wyniki.
Możliwość awansu i podwyżki.
Wymagania
– przynajmniej podstawowa znajomość języka angielskiego
– prawo jazdy- będzie atutem
– mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
Zakwaterowanie i ubezpieczenie
Zakwaterowanie: 50€ tygodniowo
Ubezpieczenie: 20.10€ tygodniowo
Płaca
9.33€/h

Kontakt:
artur@holandiajobs.pl
503-701-560
www.holandiajobs.pl

ID ogłoszenia: 1105cc80c3312293