10,71 € brutto/h

Od zaraz dam sezonową pracę w Holandii bez języka przy zbiorach kalafiora Dronten

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Dronten
  • Długość umowy: 2 - 3 tygodnie
  • Opublikowany: 16 listopada 2020 02:40

Bez języka potrzebne od zaraz osoby do sezonowej pracy w Holandii. Zatrudnienie w Dronten przy zbiorach kalafiora z upraw polowych. Zakwaterowanie zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Dronten.

Wynagrodzenie: 10,71 € brutto na godz. dla osób po 22. roku życia.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 20.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie sezonowe;
  • praca na polu przy zbiorach kalafiora.

Wymagania:

  • zmotywowanie i chęci do pracy;
  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz;
  • zaletą będzie posiadanie prawa jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • bardzo dobre wynagrodzenie;
  • legalną pracę w Holandii;
  • holenderskie ubezpieczenie;
  • zakwaterowanie;
  • transport do/z pracy;
  • wsparcie polskiego koordynatora;
  • wypłatę wynagrodzenia raz w tygodniu.

Aplikacja:

Zgłaszać się można poprzez stronę:

www.infopraca.pl/praca/zbiory-warzyw-scinka-kalafiora-1071-eur-h-brutto/dronten-holandia/15350979

ID ogłoszenia: 4945f902b074f5b3