12,27-17,94 € brutto/h

Od zaraz fizyczna praca Holandia bez języka przy wykładaniu towaru sklep Amsterdam

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Amsterdam
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 2 lipca 2020 00:51

Zatrudnienie w sklepie na ternie Amsterdamu bez znajomości języka. Aktualna od zaraz fizyczna praca w Holandii przy wykładaniu towaru. Zakwaterowanie organizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Amsterdam.

Wynagrodzenie: 12,27 Eur brutto na godz. (z dodatkiem 8%) – stawka dzienna oraz 17,94 Eur brutto na godz. (z dodatkiem 8%) – stawka nocna.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem pracownika będzie układanie towarów na półkach sklepowych, a także dbanie o ekspozycję, naklejanie etykiet, aktualizowanie cen produktów oraz sprawdzanie dat przydatności do spożycia;
  • dbanie o porządek w alejkach sklepowych;
  • segregowanie pustych kartonów.

Wymagania:

  • nie jest wymagany j. holenderski, ale potrzebny jest komunikatywny j. angielski;
  • posiadanie prawa jazdy kat. B;
  • chęć pracy na nocnej zmianie.

Oferujemy:

  • holenderskie warunki zatrudnienia;
  • umowę o pracę tymczasową;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • 8,33% dodatku wakacyjnego do każdej wypłaty;
  • pracę na nocnej zmianie;
  • stałe godziny pracy;
  • płatne zakwaterowanie w pokojach dwuosobowych w Amsterdamie i okolicach;
  • transport do pracy służbowym samochodem;
  • możliwość awansowania;
  • ubezpieczenie OC, od nieszczęśliwych wypadków oraz ubezpieczenie rzeczy osobistych;
  • pomoc polskiego koordynatora.

Aplikacja:

CV można wysyłać poprzez stronę:

www.pracuj.pl/praca/pracownik-wykladania-towaru-amsterdam-holandia,oferta,7507510

ID ogłoszenia: 2405ede3133c0035

Linki sponsorowane