do uzgodnienia

Od zaraz praca Holandia 2017 bez znajomości języka rozładunek kontenerów Roosendaal

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Roosendaal
  • Długość umowy: na dłużej
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 29 kwietnia 2017 04:41

Propozycja zatrudnienia 2017 w Roosendall dla kandydatów bez znajomości języka holenderskiego. Od zaraz fizyczna praca w Holandii przy rozładunku kontenerów na dłuższy okres.

Stanowisko: pracownik fizyczny

Miejsce zatrudnienia: Roosendall, Holandia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Stawka godzinowa: do ustalenia

Opis stanowiska:

  • jest to praca fizyczna polegająca na ręcznym rozładowywaniu kontenerów z artykułami różnego rodzaju

Wymagania:

  • wysoka sprawność oraz siła fizyczna
  • dyspozycyjność od zaraz
  • brak przeciwwskazań do podjęcia fizycznej pracy
  • preferowane osoby z własnym zakwaterowaniem na miejscu oraz środkiem transportu
  • konieczne jest posiadanie doświadczenia przy rozładunku towarów
  • okazanie ważnego dokumentu potwierdzającego niekaralność
  • dobry ogólny stan zdrowia

Oferujemy:

  • ubezpieczenie dla pracowników
  • szansę na dłuższą współpracę
  • legalne zatrudnienie w oparciu o umowę z agencją na warunkach obowiązujących w Holandii

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, jeżeli jesteście zainteresowani powyższą ofertą pracy zapraszamy do wysyłania zgłoszeń na adres:

pollux.3865652@es-candidate.com

Źródło: http://www.praca4u.net/rozladunek-kontenerow-id490547.html

ID ogłoszenia: 805903dcebd8aff

1 odpowiedź na “Od zaraz praca Holandia 2017 bez znajomości języka rozładunek kontenerów Roosendaal”

  1. pilnie zainteresowany podjeciem pracy od zaraz na 18 maja 2017 @ 20:57

    Witam jestem pilnie zainteresowany podjeciem pracy u panstwa, od zaraz, obecnie znajduje sie w waalwijk, jestem dyspozycyjny rowniez w weekendy, jezyk ang P.zaaw dzieki czemu nie stanowi problemu dla mnie praca jak i rowniez ewentualne odbycie szkolenia w tym j
    Bardzo prosze o kontakt mailowy w razie pozytywnego rpzpatrzenia mojej aplikacji.Pozdrawiam Wojciech Dudek.