do ustalenia

Od zaraz fizyczna praca Holandia bez znajomości języka sortowanie paczek Amersfoort

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Amersfoort
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Długość umowy: na dłużej
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 29 listopada 2017 01:48

Propozycja fizycznej pracy w Holandii przy sortowaniu poczty i przesyłek. Od zaraz możliwość zatrudnienia w Amersfoort dla osób bez znajomości języka holenderskiego.

Stanowisko: pracownik fizyczny

Miejsce zatrudnienia: Amersfoort, Holandia

Start: od zaraz

Stawka godzinowa: do uzgodnienia

Opis stanowiska:

  • jest to praca fizyczna polegająca na sortowaniu paczek i różnego rodzaju przesyłek o wadze do 30 kilogramów z uwzględnieniem kodów pocztowych

Wymagania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • możliwość podjęcia fizycznej pracy
  • znajomość języka angielskiego lub holenderskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację
  • ważne prawo jazdy kat.B
  • dobra kondycja
  • gotowość do pracy na zmianie nocnej lub wieczornej

Oferujemy:

  • atrakcyjne dodatki zmianowe do stawki podstawowej
  • zatrudnienie w stabilnej firmie
  • pracę od zaraz na warunkach obowiązujących w Holandii

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, jeśli jesteście zainteresowani powyższą ofertą pracy zapraszamy do przesyłania swojego CV ze zdjęciem na adres e-mail:

biuroradom@euroservices.com.pl

Źródło: http://www.praca4u.net/sortowanie-poczty-przesylek-id1059470.html

ID ogłoszenia: 2265a1dadfc72009