do uzgodnienia

Od zaraz fizyczna praca Holandia bez języka przy sortowaniu odzieży używanej Numansdorp

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Numansdorp
  • Znajomość języka: Wymagany język angielski
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 23 lutego 2019 00:54

Pracodawca z Numansdorp poszukuje osób do fizycznej pracy w Holandii przy sortowaniu odzieży używanej. Zatrudnienie od zaraz, bez znajomości języka niderlandzkiego i z zapewnionym zakwaterowaniem odpłatnie przez pracodawcę. Wymagana znajomość języka angielskiego.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Numansdorp.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • ręczne sortowanie odzieży używanej na różne kategorie.

Wymagania:

  • umiejętność szybkiego przyswajania nowych informacji;
  • spostrzegawczość oraz dokładność w wykonywaniu swoich zadań;
  • możliwość podjęcia zatrudnienia na dłuższy czas;
  • prawo jazdy kat. B;
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego albo niderlandzkiego.

Oferujemy

  • umowę o pracę wg CAO na warunkach holenderskich;
  • stabilne godziny pracy;
  • zapewnione zakwaterowanie służbowe odpłatnie przez pracodawcę oraz transport;
  • wsparcie polskich koordynatorów.

Aplikacja:

Osoby, które są zainteresowane powyższą ofertą proszone są o przesłanie swojego CV na adres: biuroradom@euroservices.com.pl

Koniecznie należy zamieścić klauzulę: „Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez EUROSERVICES POLSKA Sp. z o.o. (ul. OPolska 54, 49-100 Niemodlin, oddział Radom 26-600, przy ul. 25-go Czerwca 26/32), w celu realizacji procesu rekrutacji ul. 25-go Czerwca 26/32), w celu realizacji procesu rekrutacji.”

Źródło: www.praca4u.net/sortowanie-odziezy-uzywanej-od-zaraz-stala-praca-id1167508.html

ID ogłoszenia: 9355c65a1c42b135

Linki sponsorowane

1 odpowiedź na “Od zaraz fizyczna praca Holandia bez języka przy sortowaniu odzieży używanej Numansdorp”

  1. Witam. Jestem zainteresowana praca prosze o kontakt: 731188138