do uzgodnienia

Od zaraz fizyczna praca Holandia rozładunek kontenerów bez języka Moerdijk

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Moerdijk
  • Opublikowany: 2 kwietnia 2016 00:01

Od zaraz zatrudnimy osoby do rozładunku kontenerów w Moerdijk. Oferta fizycznej pracy w Holandii dla Polaków, bez znajomości języka. Nie wymagamy doświadczenia na podobnym stanowisku.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Miejsce: Moerdijk.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Zadania w pracy:

  • rozładunek kontenerów z towarów;
  • bieżące prace magazynowe zlecone przez kierownika;
  • pomoc w utrzymaniu porządku na hali magazynowej;
  • praca ma charakter ściśle fizyczny.

Wymagania:

  • konto bankowe w holenderskim banku;
  • posiadanie ważnego dowodu osobistego;
  • zaletą będzie wyrobiony numer SOFI;
  • znajomość języka angielskiego lub holenderskiego będzie plusem;
  • prawo jazdy kat.B będzie zaletą;
  • mile widziane uprawnienia na wózki jezdniowe;
  • odpowiedzialność i rzetelność.

Zapewniamy:

  • przejazdy wewnętrzne;
  • zakwaterowanie w dobrych warunkach;
  • wsparcie polskiego rezydenta;
  • pomoc w organizacji podróży do Holandii;
  • szkolenie pracownicze;
  • przyjazną atmosferę.

Aplikacje:
Szanowni Państwo, zapraszamy do przesyłania aplikacji pod adres e-mail:

pollux.czestochowa@pollux-international.eu

Odpowiemy jedynie na wybrane zgłoszenia.

Źródło: http://www.praca4u.net/praca-dla-osob-z-okolic-moerdijk-przy-kontenerach-id347894.html

ID ogłoszenia: 14056fadab860d27