10,55 euro/h brutto

Od zaraz fizyczna praca w Holandii bez języka na myjni samochodowej 2020 Amsterdam

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Amsterdam
  • Długość umowy: na dłużej
  • Opublikowany: 5 stycznia 2018 05:58

Propozycja fizycznej pracy w Holandii dla kandydatów bez znajomości języka i doświadczenia. Od zaraz możliwe zatrudnienie w Amsterdamie na myjni samochodowej.

Stanowisko: pracownik fizyczny

Miejsce zatrudnienia: Amsterdam, Holandia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Stawka godzinowa: 10,55 euro za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na myciu nowych samochodów
  • zadaniem pracownika będzie czyszczenie karoserii, szyb, mat, tapicerki, itp.
  • stanowiska pracy będą się zmieniały co kilka godzin

Wymagania:

  • ważne prawo jazdy kat.B
  • możliwość wyjazdu na dłuższy okres
  • dokładne i staranne wykonywanie zadań
  • pracowitość i zaangażowanie
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym komunikację

Oferujemy:

  • konkurencyjne zarobki
  • pomoc w załatwianiu spraw formalnych przed wyjazdem
  • zapewnione miejsce do zamieszkania oraz ubezpieczenie
  • przejazdy do pracy służbowym samochodem lub rowerem
  • wynagrodzenie wypłacane na konto co tydzień
  • zatrudnienie u sprawdzonego pracodawcy
  • legalną pracę na warunkach holenderskich

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, zachęcamy do kontaktu z naszym biurem:

Źródło: https://abpraca.pl/nasza-oferta/pracownik-do-czyszczenia-samochodow-w-holandii-mk/

ID ogłoszenia: 9705a4ec637e721e

3 komentarze na “Od zaraz fizyczna praca w Holandii bez języka na myjni samochodowej 2020 Amsterdam”

  1. Szymon Sobczak na 10 stycznia 2018 @ 14:10

    Szanowni Państwo,

    Zainteresowała mnie niniejsza oferta pracy lecz chciałbym jeszcze otrzymać informację jaki jest koszt zakwaterowania oraz ubezpieczenia.

    Z poważaniem,
    Szymon Sobczak

  2. zainteresowana para

  3. Arkadiusz zielinski na 19 stycznia 2018 @ 20:59

    Jestem zainteresowany pracą
    tel 728599744