9,51 euro/h brutto

Od zaraz fizyczna praca w Holandii bez znajomości języka rozkładanie towaru Limburgia

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Limburgia
  • Długość umowy: na dłużej
  • Opublikowany: 6 września 2017 01:53

Możliwość podjęcia zatrudnienia w Limburgii dla kandydatów bez znajomości języka. Fizyczna praca w Holandii od zaraz przy rozkładaniu towaru na sklepie meblowym.

Stanowisko: pracownik fizyczny

Lokalizacja: Limburgia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Stawka godzinowa: 9,51 euro za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • jest to praca fizyczna polegająca na rozkładaniu towarów w sklepie z wyposażeniem wnętrz

Wymagania:

  • znajomość języka niemieckiego lub angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • dyspozycyjność od zaraz
  • dokładne i sumienne wykonywanie obowiązków
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • pracę tymczasową w Holandii
  • pomoc w organizacji przejazdu
  • miejsce do zamieszkania
  • możliwość podjęcia pracy na dłuższy okres
  • opiekę rezydenta posługującego się językiem polskim
  • terminowe wypłaty wynagrodzenia co miesiąc

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, jeśli zainteresowała was powyższa oferta zachęcamy do wysyłania zgłoszeń z CV na adres:

rekrutacja@contrain.pl

Źródło: http://www.praca4u.net/rozkladanie-towaru-w-sklepie-meblowym-id848292.html

ID ogłoszenia: 73259af2215ba0d3

1 odpowiedź na “Od zaraz fizyczna praca w Holandii bez znajomości języka rozkładanie towaru Limburgia”

  1. Rozkladanie mebli na 18 września 2017 @ 09:30

    Witam o to moje cv prosze o kontakt jesli znalazlo by sie dla mnie miejsce.Bardzo dziekuje pozdrawiamhttps://cdn.fbsbx.com/v/t59.2708-21/20859802_883258315161069_8672719313536286720_n.rtf/cv-DAWID.rtf?oh=fdf5b7b62e9476c77593eee6e70ecd52&oe=59AD7FD4&dl=1