do uzgodnienia

Od zaraz fizyczna praca w Holandii przy sortowaniu odzieży bez języka Numansdorp

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Numansdorp
  • Długość umowy: minimum 8 tygodni
  • Opublikowany: 9 czerwca 2019 00:31

Możliwość podjęcia od zaraz fizycznej pracy w Holandii przy sortowaniu odzieży używanej. Oferta bez znajomości języka z Numansdorp dla Polaków. Zakwaterowanie zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik fizyczny – sortowacz odzieży używanej.

Lokalizacja: Numansdorp.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • obowiązkiem pracownika będzie sortowanie odzieży używanej.

Wymagania:

  • mile widziane posiadanie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • dyspozycyjność na okres minimum 8 tygodni;
  • możliwość podjęcia zatrudnienia od zaraz;
  • motywacja i chęci do pracy;
  • czynne prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o holenderską umowę o pracę według CAO;
  • stabilną pracę;
  • zatrudnienie od zaraz;
  • wynagrodzenie wypłacane co tydzień;
  • zapewnione dojazd oraz zakwaterowanie odpłatnie;
  • wsparcie polskich koordynatorów.

Aplikacja:

Osoby, które zainteresowała powyższa oferta fizycznej pracy przy sortowaniu odzieży używanej, proszone są o wysłanie swojego CV na adres:

biuroradom@euroservices.com.pl

Źródło: http://www.praca4u.net/sortowanie-odziezy-uzywanej-od-zaraz-stala-praca-id1175417.html

ID ogłoszenia: 2825ced25bc5b428

1 odpowiedź na “Od zaraz fizyczna praca w Holandii przy sortowaniu odzieży bez języka Numansdorp”

  1. Mariusz Kalameja na 23 listopada 2019 @ 11:31

    Witam jeztem zinteresowany razem z moim przyjacielem oferta pracy jestesmy pracowici zalezy Nam bardzo na pracy prosimy o kontakt pod number 510049258