13,58 € brutto/h

Od zaraz fizyczna praca w Holandii śmieciarz bez znajomości języka Scherpenzeel

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Scherpenzeel
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 6 marca 2023 19:16

Propozycja podjęcia od zaraz fizycznej pracy w Holandii. Zatrudnienie w Scherpenzeel bez znajomości języka jako śmieciarz. Zakwaterowanie zostanie zapewnione przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Scherpenzeel.

Wynagrodzenie: 13,58 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zbieranie różnych odpadów – bio, kartony, szkło,
  • zadaniem będzie opróżnianie pojemników z odpadami do śmieciarki przy wykorzystaniu podnośnika;
  • przewożenie śmieci na miejsce utylizacji;
  • obsługiwanie śmieciarki;
  • praca w grupie trzyosobowej.

Wymagania:

  • bez języka niderlandzkiego, ale z komunikatywnym angielskim;
  • atutem będzie prawo jazdy kat. B;
  • zdolność do pracy w grupie.

Oferujemy:

  • bardzo dobre warunki finansowe oraz dodatki zmianowe w wysokości 30%;
  • wypłatę raz w tygodniu na konto;
  • zakwaterowanie, które jest zgodne z certyfikatem SNF – pokoje są maksymalnie dwuosobowe;
  • ubezpieczenie;
  • dojazd do pracy rowerem lub samochodem;
  • wsparcie polskich koordynatorów;
  • pomoc w zorganizowaniu przejazdu z Polski do Holandii;
  • profil pracownika online z dostępem do dokumentów.

Aplikacja:

Zgłaszać się można pod adresem e-mail: j.siennicki@covebo.pl lub prosimy zadzwonić pod numer telefonu: +48 77 545 75 75

Źródło: www.covebo.pl/oferta-pracy/v-054791-pracownik-wywozacy-odpady/

ID ogłoszenia: 49363e2acd864952