10,56

Od zaraz fizyczna praca w Holandii z j. angielskim w pralni przemysłowej, Eindhoven

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Eindhoven
  • Znajomość języka: Wymagany język angielski
  • Długość umowy: na zawsze
  • Zakwaterowanie: Pomoc przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: 9 kwietnia 2019 04:13

Aktualna oferta fizycznej pracy w Holandii w pralni przemysłowej z Eindhoven. Zatrudnienie od zaraz dla chętnych ze znajomością języka angielskiego. Zakwaterowanie zapewnione na miejscu.

ABC Work (licencja nr 12912) – Aktualnie dla naszych holenderskich partnerów poszukujemy osób do pracy w pralni

Oferujemy:
– Wynagrodzenie zaczynające się od 10,56 euro brutto za godzinę
– Holenderską umowę o pracę
– Ubezpieczenie oraz gwarancję odprowadzania składek
– Zakwaterowanie
– Stałą opiekę polskiego koordynatora
– Pomoc w organizacji wyjazdu

Zakres obowiązków:
– Na tym stanowisku stoi się przy maszynie do wieszania ubrań wiec osoba musi być zdrowa fizycznie
– Ubrania wyjmuje się z pojemnika który stoi obok i kolejno wiesza się ubrania na wieszaki które są przymocowane do maszyny
– Na początku osoba ta będzie tez stać na innych stanowiskach pracy: przy maszynie do składania ręczników lub prześcieradeł

Wymagania:
– Doświadczenie na stanowisku mile widziane
– Komunikatywna znajomość języka angielskiego
– Gotowość do podjęcia pracy w miejscu wskazanym przez pracodawcę

Dlaczego ABC Work:
– Posiadamy certyfikat Agencji zatrudnienia o numerze 12912
– Jesteśmy już 5 lat na rynku
– Współpracujemy z wieloma zagranicznymi firmami
– Pomogliśmy już wielu kandydatom

Prosimy o przesyłanie CV na adres: holandia@abcwork.eu
Pamiętaj o wskazaniu stanowiska w temacie wiadomości.

Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moim danych osobowych zamieszczonych w niniejszym formularzu oraz dołączonych dokumentach przez ABC Work Sp. z o.o. Sp. K., ul. Terebelska 67a, 21-500 Biała Podlaska, KRS:0000573024 w celu związanym z udziałem mojej osoby w niniejszym w procesie rekrutacyjnym.”

ID ogłoszenia: 565cac7c721c369

1 odpowiedź na “Od zaraz fizyczna praca w Holandii z j. angielskim w pralni przemysłowej, Eindhoven”

  1. natalia.jurczak na 17 czerwca 2019 @ 12:38

    Witam,

    Jestem zainteresowana podjęciem pracy od 1.07.2019. Proszę o pilny kontakt na adres mailowy: natalia.jurczak@hotmail.com.

    Pozdrawiam,
    Natalia Jurczak