do uzgodnienia

Od zaraz Holandia fizyczna praca bez znajomości języka sortownie odzieży w Wormerveer

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Wormerveer
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 22 marca 2021 17:33

Ogłoszenie aktualnej od zaraz fizycznej pracy w Holandii przy sortowaniu odzieży używanej. Zatrudnienie w Wormerveer dla Polaków bez znajomości języka. Zakwaterowanie będzie zorganizowane przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Wormerveer.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie zajmował się sortowaniem odzieży używanej;
  • praca o charakterze fizycznym.

Wymagania:

  • posiadanie doświadczenia na podobnym stanowisku;
  • bez znajomości języka holenderskiego, ale z komunikatywnym językiem angielskim;
  • posiadanie prawa jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • umowę o pracę;
  • holenderskie warunki zatrudnienia;
  • bardzo dobre warunki finansowe, które będzie odpowiednie do zadań i wykonywanej pracy, zgodnie z obowiązującymi stawkami do danej branży w Holandii;
  • pracę w pełnym wymiarze – czasami również w soboty;
  • wypłatę raz w tygodniu – przelewem na konto walutowe;
  • zakwaterowanie o dobrym standardzie;
  • dojeżdżanie do pracy firmowymi transportem;
  • na miejscu wsparcie polskich koordynatorów.

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy kierować poprzez stronę:

ID ogłoszenia: 927603515cc4261c