stawki wiekowe

Od zaraz Holandia praca bez języka zbieranie zamówień magazyn Rotterdam

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Rotterdam
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Długość umowy: 6 miesięcy
  • Opublikowany: 20 października 2014 01:38

Magazyn z Rotterdamu od zaraz szuka osób bez znajomości języka holenderskiego i doświadczenia. Praca w Holandii na magazynie przy zbieraniu zamówień. Zatrudnienie na 6 miesięcy.

Stanowisko: Pracownik magazynowy
Lokalizacja: Holandia, Rotterdam, Almere
Wynagrodzenie: stawki wiekowe

Zadania:
– praca na magazynie
– wyszukiwanie produktów na magazynie
– skanowanie towaru za pomocą skanera ręcznego
– dbanie o prawidłowe ułożenie towaru na półkach

Wymagania:
– chęć do pracy w niskich temperaturach
– gotowość do wyjazdu za granicę na okres 6 miesięcy
– osoba szybko chłonąca nową wiedzę
– doświadczenie magazynowe będzie sprzyjało podczas rekrutacji
– posiadanie numeru SOFI będzie dodatkowym atutem
– przyjazd samochodem mile widziany
– możliwość pracowania w systemie zmianowym

Oferujemy:
– stawki wiekowe od 4,86 do 9,26 euro/h brutto
– zakwaterowanie w cenie 30-75 euro na tydzień
– ubezpieczenie płatne 19, 50 euro/tydz.
– zatrudnienie na 6 miesięcy
– legalną pracę od zaraz
– podwyżki dla pracowników z długim stażem

Aplikacja:
Chętnych prosimy o wysyłanie CV na maila: Holandia@eurowork.net.pl w tytule wpisując: pracownik magazynu-Rotterdam.

Źródło: http://www.praca4u.net/pracownik-magazynu-z-jangielskim-id249316.html

ID ogłoszenia: 525444316d31544