10,24 Eur/h +dodatki

Od zaraz Holandia praca bez znajomości języka na magazynie z markową odzieżą CK

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Holandia
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 7 stycznia 2020 00:26

Możliwość podjęcia od zaraz pracy w Holandii dla magazynierów. Zatrudnienie bez znajomości języka na magazynie dystrybucyjnym z odzieżą marki CK. Zakwaterowanie organizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Holandia.

Wynagrodzenie: 10,24 Eur brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • ręczne sortowanie oraz odbieranie towaru przy użyciu skanera;
  • przygotowywanie odzieży do wysyłki;
  • przeliczenie towarów;
  • dbanie o porządek w miejscu pracy.

Wymagania:

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego – nie jest wymagany język holenderski;
  • posiadanie doświadczenia w logistyce;
  • możliwość wykonywania pracy fizycznej;
  • zmotywowanie i chęci do pracy;
  • mile widziane prawo jazdy kart. B.

Oferujemy:

  • bardzo dobre wynagrodzenie;
  • możliwość rozwijania się;
  • zakwaterowanie oraz ubezpieczenie;
  • pomoc polskich koordynatorów;
  • przyjazny zespół współpracowników;
  • zwrot kosztów transportu dla osób, które będą mieszkały prywatnie.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane pracą mogą wysyłać zgłoszenia na adres:

rekrutacja@inperson.pl albo można dzwonić pod numer telefonu: +48 660 554 500

Źródło: https://inperson.pl/oferty-pracy-w-holandii/order-picker-calvin-klein/

ID ogłoszenia: 1875defae6687beb