10 euro/h brutto

Od zaraz Holandia praca fizyczna bez znajomości języka naprawa palet Utrecht

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Westbroek
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Długość umowy: na dłużej
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 13 stycznia 2017 23:50

Ogłoszenie zatrudnienia w firmie z Utrecht dla osób bez znajomości języka. Fizyczna praca w Holandii możliwa od zaraz dla Polaków przy naprawie oraz renowacji palet.

Stanowisko: pracownik fizyczny

Lokalizacja: Westbroek, okolice Utrecht, Holandia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Płaca: 10 euro za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na naprawie oraz renowacji drewnianych palet
  • zadaniem pracownika będzie naprawa, segregacja, paletowanie oraz składowanie na magazynie

Wymagania:

  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
  • ważne prawo jazdy kat.B
  • posiadanie własnego auta
  • motywacja i chęć do podjęcia pracy

Oferujemy:

  • atrakcyjne zarobki 10 euro na godzinę
  • wypłaty wynagrodzenia możliwe raz w tygodniu
  • zatrudnienie na terenie Holandii na okres co najmniej 3 miesięcy
  • zapewnione przez pracodawcę miejsce do zamieszkania

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, jeżeli jesteście zainteresowani powyższą ofertą pracy zachęcamy do wysyłania zgłoszeń aplikacyjnych na adres e-mail:

a.franciszkow@pran.eu

Źródło: http://praca.gratka.pl/oferta/pracownik-naprawy-palet-3595846.html

ID ogłoszenia: 23958793625cc60d

5 komentarzy na “Od zaraz Holandia praca fizyczna bez znajomości języka naprawa palet Utrecht”

  1. Szymańska Małgorzata na 16 stycznia 2017 @ 13:22

    Witam jestem zainteresowana pracą od zaraz mieszkam w Holandii ,szukam stabilnej stałej pracy z możliwością zamieszkania ,posiadam swój samochód ,posiadam nr.sofi nr.tel.+31 657705471 Pozdrawiam.

  2. Jankowski jaroslaw na 6 czerwca 2017 @ 17:44

    Pracowalem przy paletach

  3. Mam doswiadczenie w pracy przy paletach.

  4. 3 lata doswiadczenia w przcy przy paletach w polsce