12,47 euro/h brutto

Od zaraz Holandia praca bez znajomości języka przy pakowaniu słodyczy Leerdam

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Leerdam
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Długość umowy: na dłużej
  • Opublikowany: 28 sierpnia 2018 02:15

Chętnie zatrudnimy od zaraz w zakładzie z Leerdam pracowników bez znajomości języka. Propozycja aktualnej pracy w Holandii przy pakowaniu słodyczy na linii produkcyjnej.

Stanowisko: pakowacz

Miejsce zatrudnienie: Leerdam lub Geldermalsen, Holandia

Start: od zaraz

Wynagrodzenie: 12,47 euro za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • jest to praca przy taśmie produkcyjnej polegająca na pakowaniu słodyczy
  • zadaniem pracownika będzie zawieszanie worków z orzechami, mieszanie czekolady oraz naklejanie etykiet na opakowania

Wymagania:

  • dobra znajomość języka angielskiego (niewymagana znajomość niderlandzkiego)
  • zaletą będzie posiadanie doświadczenia w podobnej pracy
  • pracowitość i sumienność
  • atutem będzie prawo jazdy kat.B

Oferujemy:

  • pracę na warunkach obowiązujących w Holandii
  • zapewnione zamieszkanie na miejscu
  • wsparcie w organizacji transportu
  • pakiet ubezpieczenia
  • pomoc koordynatorów
  • możliwość korzystania z automatów do kawy, lodówki, mikrofalówki oraz szatni
  • profil pracownika w internecie
  • atrakcyjne premie
  • zarobki wypłacane raz w miesiącu

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, zachęcamy do aplikowania za pomocą formularza na stronie:

Źródło: https://www.covebo.pl/szczegoly-oferty.html?oferta=1264&ref=

ID ogłoszenia: 3285b845ca8e4ebe

1 odpowiedź na “Od zaraz Holandia praca bez znajomości języka przy pakowaniu słodyczy Leerdam”

  1. Proszę o kontakt Izabela i Paweł nui nr 509708335 jesteśmy zainteresowani podjęciem współpracy obecnie pracujemy w Holandii i znamy język angielski pozdrawiam ps proszę i kontakt po godzinie 14 pozdrawiamy