do ustalenia

Od zaraz Holandia praca dla par na magazynie bez znajomości języka Waalwijk

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Waalwijk
  • Długość umowy: na dłużej
  • Opublikowany: 2 lutego 2017 00:35

Dostępna od zaraz oferta pracy w Holandii dla par bez znajomości języka. Zatrudnienie w Waalwijk na magazynie sklepu zajmującego się sprzedażą wysyłkową towarów.

Stanowisko: magazynier

Lokalizacja: Waalwijk, Holandia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Opis stanowiska:

  • praca na magazynie sklepu sprzedającego przez internet ubrania, książki, płyty, zabawki, itd
  • głównym obowiązkiem pracownika będzie kompletowanie zamówień, pakowanie towarów oraz przygotowywanie paczek do dystrybucji

Wymagania:

  • możliwość podjęcia zatrudnienia na okres minimum pół roku
  • energia i chęć do pracy
  • mile widziane referencje z poprzednich miejsc pracy
  • co najmniej komunikatywna znajomość angielskiego
  • zaletą będzie status osoby niekaranej

Oferujemy:

  • wsparcie w załatwianiu formalności oraz organizacji przejazdu do Holandii
  • dodatki za pracę na zmiany
  • ubezpieczenie pracownicze
  • transport do pracy
  • perspektywę dłuższej współpracy
  • wysokie zarobki, wypłacane co tydzień
  • zapewnione na miejscu zamieszkanie

Aplikacja:

Kandydatów prosimy o wysyłanie wiadomości na adres:

abroz@hobij.pl

Źródło: http://www.hobij.pl/Szczegoy-oferty-pracy/4656600/38361614/Magazynier-(Sklep-Internetowy)-ok.-Tilburga.html

ID ogłoszenia: 906589245fd52c4e

2 komentarze na “Od zaraz Holandia praca dla par na magazynie bez znajomości języka Waalwijk”

  1. Witam ; byłbym zainteresowany pracą magazynie .dyspozycyjnąść -od zaraz . dziękuje

  2. Witam jestem zainteresowany praca.