do uzgodnienia

Od zaraz Holandia praca fizyczna bez znajomości języka Klundert naprawa palet

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Klundert
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Długość umowy: brak informacji
  • Opublikowany: 26 czerwca 2016 23:38

Poszukiwane osoby do fizycznej pracy w Holandii przy naprawie palet bez znajomości języka. Zatrudnienie od zaraz w Klundert dla Polaków. Szukamy osób sprawnych, pracowitych i cierpliwych.

Stanowisko: pracownik naprawy palet.

Miejsce pracy: Klundert. Praca możliwa też w Barendrecht i Dordrecht.

Pensja: do uzgodnienia.

Zadania na stanowisku:

  • produkcja palet;
  • konserwacja oraz prace naprawcze;
  • zadania wykonywane są z pomocą pistoletu pneumatycznego;
  • konkretne obowiązki zleca przełożony.

Wymagania:

  • język angielski na komunikatywnym poziomie;
  • doświadczenie na analogicznym stanowisku zdobyte w Holandii;
  • prawo jazdy kat.B;
  • odpowiedzialność i sumienność;
  • sprawność fizyczna;
  • zmysł techniczny;
  • dobry stan zdrowia;
  • dyspozycyjność do pracy od zaraz.

Oferujemy:

  • wypłaty pensji co tydzień;
  • zakwaterowanie zorganizowane przez agencję;
  • wypłaty w systemie tygodniowym;
  • firmowe dojazdy do pracy;
  • umowę o pracę na holenderskich warunkach;
  • możliwość uzyskania certyfikatów przydatnych na holenderskim rynku pracy;
  • okazja do zdobycia doświadczenia.

Dla kandydatów:
Aplikacje prosimy wysyłać pod adres e-mail:

  • espradom@euroservices.com.pl

Źródło: http://www.praca4u.net/palety-pracownicy-produkcji-i-reperacji-id376771.html

ID ogłoszenia: 79757645b7978b70

1 odpowiedź na “Od zaraz Holandia praca fizyczna bez znajomości języka Klundert naprawa palet”

  1. Sebastian na 29 lipca 2016 @ 10:13

    Witam. Mieszkam w Bergen op zoom i szukam pracy w okolicy. Mam doświadczenie z elektronarzędzi jak i z pneumatycznym. To jest mój nr. 0649743515 Pozdrawiam Sebastian