9,11 euro/h brutto

Od zaraz Holandia praca fizyczna bez znajomości języka sortowanie ubrań Limburgia

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Limburgia
  • Długość umowy: na dłużej
  • Opublikowany: 4 lutego 2018 17:24

Oferujemy możliwość zatrudnienia w Limburgii dla kandydatów bez znajomości języka. Fizyczna praca w Holandii od zaraz przy sortowaniu odzieży używanej na linii.

Stanowisko: pracownik fizyczny

Miejsce pracy: Limburgia, Holandia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Wynagrodzenie: 9,11 euro za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • jest to praca fizyczna polegająca na sortowaniu używanych ubrań przy taśmie
  • zadaniem pracownika będzie segregacja odzieży na poszczególne kategorie oraz obsługa urządzeń

Wymagania:

  • szybkie uczenie się
  • pełna samodzielność
  • możliwość podjęcia pracy na dłuższy okres
  • mile widziana znajomość języka angielskiego
  • zaletą będzie prawo jazdy kat.B oraz własny samochód
  • dokładne i staranne wykonywanie zadań

Oferujemy:

  • pracę w Holandii na czas określony
  • zatrudnienie za pośrednictwem agencji
  • wysokie zarobki wypłacane w terminie
  • pomoc w pomoc w zorganizowaniu przejazdu do Holandii
  • zamieszkanie na miejscu
  • opiekę koordynatora
  • perspektywę dłuższej współpracy

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń z CV na adres:

rekrutacja@contrain.pl

Źródło: http://pracadlapolakow.eu/ogloszenia/praca-fizyczna-w-holandii-przy-sortowaniu-odziezy-bez-znajomosci-jezyka-limburgia/

ID ogłoszenia: 2745a6cc54c77558

1 odpowiedź na “Od zaraz Holandia praca fizyczna bez znajomości języka sortowanie ubrań Limburgia”

  1. Witam.
    Jestem zainteresowany ofertą pracy, czy jest możliwośc wyjazdu w parze? Meżczyzna lat 24. z doświadczeniem na produkcji.