8,96 euro/h brutto

Od zaraz Holandia praca fizyczna przy sortowaniu odzieży bez języka Limburgia

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Limburgia
  • Długość umowy: na dłużej
  • Opublikowany: 20 lutego 2017 02:25

Propozycja fizycznej pracy w Holandii dla osób bez znajomości języka. Zatrudnienie możliwe w Limburgii od zaraz przy sortowaniu i segregacji odzieży używanej.

Stanowisko: pracownik fizyczny

Lokalizacja: Limburgia, Holandia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Zarobki: 8,96 euro za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na ręcznym sortowaniu ubrań używanych przy taśmie na kategorie
  • zadaniem pracownika będzie również obsługiwanie urządzeń wykorzystywanych w procesie segregacji

Wymagania:

  • posiadanie doświadczenia w pracach produkcyjnych
  • szybkie uczenie się
  • staranność i dokładność
  • możliwość podjęcia zatrudnienia na dłuższy okres
  • mile widziana znajomość języka angielskiego
  • pełna samodzielność
  • zaletą będzie prawo jazdy kat.B oraz własny samochód

Oferujemy:

  • legalną pracę na czas określony
  • szansę na dłuższą współpracę
  • wsparcie polskiego konsultanta na miejscu
  • atrakcyjne zarobki wypłacane w terminie
  • pomoc w organizacji przejazdu do Holandii

Aplikacja:

Szanowni kandydaci prosimy o wysyłanie CV na adres:

rekrutacja@contrain.pl

Źródło: http://www.praca4u.net/praca-przy-sortowaniu-odziezy-id441957.html

ID ogłoszenia: 55558a4b190a8965

3 komentarze na “Od zaraz Holandia praca fizyczna przy sortowaniu odzieży bez języka Limburgia”

  1. wiatam zalezy mi na tej pracy telefon: 0626773607 email: kamilklimkowski0001@wp.pl aktualnie przebywam w Holandii

  2. Jestem zainteresowana praca proszę o informacje pozdrawiam

  3. Bardzo zależy mi na tej pracy tel 607677849 bardzo proszę o kontakt