do uzgodnienia

Od zaraz Holandia praca fizyczna rozładunek kontenerów bez języka Roosendaal

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Roosendaal
  • Długość umowy: na dłużej
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 28 września 2016 21:00

Poszukiwane są osoby do fizycznej pracy w Holandii przy rozładowywaniu kontenerów. Możliwość zatrudnienia od zaraz w Roosendaal dla osób bez znajomości języka holenderskiego.

Stanowisko: pracownik fizyczny przy rozładunku kontenerów

Miejsce: Roosendaal

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Wynagrodzenie: do ustalenia

Opis stanowiska:

  • praca fizyczna polega na ręcznym rozładowywaniu kontenerów z różnymi towarami

Wymagania:

  • niezbędne jest posiadanie doświadczenia w pracy przy rozładunku
  • okazanie dokumentu potwierdzającego niekaralność
  • brak przeciwwskazań zdrowotnych do podjęcia pracy fizycznej
  • mile widziane są osoby z własnym zakwaterowaniem oraz autem najlepiej z okolic Roosendaal
  • sprawność fizyczna i wytrzymałość
  • chęć i motywacja do pracy

Oferujemy:

  • pracę bez znajomości języka holenderskiego
  • legalną umowę na zasadach obowiązujących w Holandii
  • szansę na przedłużenie współpracy
  • ubezpieczenie pracownicze

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, jeśli zainteresowała was nasza oferta pracy w Holandii  zapraszamy do wysyłania zgłoszeń wraz z cv na adres e-mail:

pollux.3127474@es-candidate.com

Źródło: http://www.praca4u.net/rozladunek-kontenerow-id414035.html

ID ogłoszenia: 34157ea74d46ba46