19,16 € brutto/h

Od zaraz Holandia praca fizyczna wykładanie towaru bez języka w sklepie Amasterdam

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Amsterdam
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 10 kwietnia 2023 22:03

Bez znajomości języka do podjęcia fizyczna praca w Holandii. Zatrudnienie w sklepie z Amsterdamu dla pracowników fizycznych od zaraz przy wykładaniu towaru na półki sklepowe. Pracodawca zapewnia zwrot kosztów dojazdu z prywatnego miejsca zamieszkania.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Amsterdam.

Wynagrodzenie: 19,16 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie na zmianie nocnej;
  • wykładanie towaru na półki sklepowe;
  • dbanie o ekspozycję oraz naklejanie etykiet na towary;
  • dbanie o porządek w alejkach sklepowych.

Wymagania:

  • bez języka holenderskiego, ale z podstawowym językiem angielskim (A2);
  • mile widziane własne zakwaterowanie i dojazd na miejsce;
  • zdolność do pracy w zespole;
  • chęć podjęcia pracy na zmianie nocnej;
  • atutem będzie chęć podjęcia pracy na dłużej.

Oferujemy:

  • holenderskie warunki zatrudnienia;
  • ubezpieczenie;
  • wypłatę raz w tygodniu przelewem na konto;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • dodatek ATV do każdej godziny oraz dodatki zgodne z CAO;
  • pracę na zmianie nocnej;
  • stałe godziny pracy;
  • zwrot kosztów dojazdu z prywatnego miejsca zamieszkania.

Aplikacja:

Zgłoszenia można kierować na adres e-mail:

kkaminska@eurojob.nl albo prosimy zadzwonić pod numer telefonu: +48 789 119 349

Źródło: www.eurojobholandia.pl/oferta-pracy/v-047120-pracownik-wykladania-towaru-w-supermarkecie-amsterdam-bez-zakwaterowania/

ID ogłoszenia: 6436408bcfa91040