11.37€/h brutto

Od zaraz Holandia praca jako operator wózka widłowego na magazynie w Zwaagdijk

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Zwaagdijk
  • Znajomość języka: Podstawowa znajomość języka
  • Długość umowy: praca stała
  • Opublikowany: 25 listopada 2020 19:32

Propozycja pracy w Holandii od zaraz na magazynie firmy produkcyjnej jako operator wózka widłowego. Zatrudnienie 2020 w rejonie Zwaagdijk przy zbieraniu zamówień.

Praca w Holandii dla jednego z naszych holenderskich klientów w miejscowości Zwaagdijk specjalizującego się w produkcji świeżych sałatek. Poszukujemy osób do pracy jako operator wózka widłowego bocznego.

Zakres obowiązków:

– przywożenie i odwożenie wózkiem widłowym zbiorników, skrzynek, pojemników

– możlwość pracy na produkcji i przy zbieraniu zamówień

Oferujemy:

– stałe zatrudnienie za granicą w dynamicznie rozwijającej się firmie

– atrakcyjne wynagrodzenie w euro 11,37 €/h brutto + dodatki za pracę w systemie zmianowym

– dopilnowanie niezbędnych formalności związanych za zatrudnieniem

– odpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie zdrowotne 8,26% dochodów brutto

– przejrzyste cotygodniowe zestawienie przepracowanych godzin i kosztów

– cotygodniowe przelewy prosto na Twój rachunek walutowy w Polsce

– organizację płatnego wyjazdu za granicę u naszego zaufanego przewoźnika

– rozliczenia podatkowe dzięki którym odzyskasz nadpłacony podatek

– możliwość zjazdów do Polski po 6-8 przepracowanych tygodniach na 1-2 tygodni do Polski

Wymagania:

– uprawnienia oraz doświadczenie na wózku widłowym bocznym

– podstawowa znajomość języka angielskiego

CHCESZ APLIKOWAĆ NA POWYŻSZĄ OFERTĘ PRACY?

KLIKNIJ DWA RAZY LUB SKOPIUJ I OTWÓRZ W PRZEGLĄDARCE PONIŻSZY LINKI I JESZCZE DZIŚ PRZEŚLIJ NAM SWOJĄ APLIKACJĘ:

Jeśli masz dodatkowe pytania co do oferty, zapraszamy do kontaktu z naszymi rekruterami pod nr telefonu +48 22 349 96 50

E&A (KRAZ 385) to międzynarodowa agencja zatrudnienia z kilkunastoletnim doświadczeniem w zakresie pośrednictwa pracy. Szukasz stabilnej i dobrze płatnej pracy w Holandii? Świetnie, jesteś we właściwym miejscu!

Zaoferujemy Ci szereg kompleksowych usług począwszy od załatwienia wszelkich niezbędnych formalności, poprzez zorganizowanie transportu i zakwaterowania, aż po doradztwo i pomoc w okresie zatrudnienia. Sprawdź nasze oferty pracy i aplikuj na wybrane stanowisko, które najbardziej spełnia Twoje oczekiwania. Zapraszamy!

ID ogłoszenia: 4355fbe456f43ca3