10,46 euro/h brutto

Od zaraz Holandia praca magazyn chłodniczy bez znajomości języka Hoogeveen

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Hoogeveen
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Długość umowy: na dłużej
  • Opublikowany: 26 lipca 2017 03:33

Od zaraz atrakcyjna praca w Holandii jako komisjoner. Zatrudnimy chętnie na magazynie produktów mrożonych z Hoogeveen osoby bez znajomości języka przy zbieraniu zamówień.

Stanowisko: pracownik na magazynie, komisjoner

Miejsce pracy: Hoogeveen, Holandia

Start: od zaraz

Płaca: 10,46 euro za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • praca na magazynie dystrybucyjnym z produktami mrożonymi typu desery lodowe, pizze, paluszki rybne, itp.
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za realizację zamówień metodą voice-picking (zestaw słuchawkowy)

Wymagania:

  • posiadanie doświadczenia przy pracy w warunkach chłodniczych
  • dokładność i precyzja
  • odpowiedzialne podejście do powierzonych obowiązków
  • dużą zaletą będzie znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
  • elastyczność i dyspozycyjność

Oferujemy:

  • stałą pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • wsparcie w organizacji płatnego transportu do Holandii
  • wysokie dodatki wakacyjne i urlopowe
  • płatne zamieszkanie oraz ubezpieczenie dla pracowników
  • ubrania ochronne oraz obuwie
  • wynagrodzenie wypłacane na konto
  • możliwość dłuższego wyjazdu do Polski po 6-8 tygodniach pracy

Aplikacja:

Aplikować należy poprzez stronę:

[ogłoszenie wygasło]

ID ogłoszenia: 515977976bea520