brak danych

Od zaraz Holandia praca na budowie przy rozbiórkach z językiem angielskim Maastricht

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Maastricht
  • Znajomość języka: Podstawowa znajomość języka
  • Długość umowy: Długoterminowo
  • Opublikowany: 23 stycznia 2019 00:23

Aktualna oferta pracy w Holandii w Maastricht na budowie przy rozbiórkach. Zatrudnienie 2019 dla budowlańców od zaraz z językiem angielskim lub niemieckim bądź niderlandzkim. Pracodawca zapewnia zakwaterowanie.

Stanowisko: pracownik budowlany.

Lokalizacja: Maastricht.

Wynagrodzenie: brak danych.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • wykonywanie prac rozbiórkowych na budowie.

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku, czyli w pracach rozbiórkowych;
  • znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym – niemiecki, angielski lub niderlandzki;
  • własny samochód.

Oferujemy:

  • umowę o pracę na warunkach holenderskich;
  • pracę na dłuższy czas;
  • minimum 40 godzin tygodniowo z możliwością wypracowania nadgodzin;
  • wypłaty co tydzień;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • zapewnione zakwaterowanie w pojedynczych pokojach;
  • ubezpieczenie zdrowotne, które obowiązuje na terenie UE;
  • pomoc polskiego koordynatora.

Aplikacja:

Aplikacje prosimy wysyłać na adres: radek@valentjobs.nl albo poprzez kontakt pod numerem telefonu:

+31 85 484 81 95 od poniedziałku do piątku w godzinach od 8,30 do 17,30.

Źródło: http://www.praca4u.net/rozbiorki-budowlane-na-dlugi-okres-czasu-id1159069.html

ID ogłoszenia: 7665c38d2036ea87