10,38 Eur/godz.

Od zaraz Holandia praca na magazynie elektroniką bez języka w Waalwijk lub Tilburg

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Waalwijk lub Tilburg
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 12 lutego 2019 20:31

Ciekawa oferta pracy w Holandii na magazynie z elektroniką. Zatrudnienie od zaraz w Waalwijk lub Tilburg możliwe również bez znajomości języka. Zakwaterowanie zapewnione na miejscu odpłatnie przez pracodawcę.

Stanowisko: pracownik magazynu.

Lokalizacja: Waalwijk lub Tilburg.

Wynagrodzenie: 10,38 Eur/godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • wkładanie do gotowych towarów brakujących komponentów;
  • naklejanie etykiet;
  • kontrolowanie jakości;
  • najpierw rozpakowanie elementów, a potem przygotowanie danych produktów do pakowania;
  • zwracanie uwagi na oprogramowanie, czyli jego konfiguracja oraz testowanie;
  • pakowanie produktów, ale też sprawdzanie ich, czy są w dobrym stanie.

Wymagania:

  • skończone 18 lat;
  • motywacja i chęci do pracy;
  • nie jest wymagany język niderlandzki, ale komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • możliwość pracy w systemie 2 lub 3 zmianowym;
  • elastyczność;
  • entuzjazm;
  • bardzo dobre nastawienie do pracy.

Oferujemy:

  • przeszkolenie pracownicze;
  • dodatek za pracę w weekendy i święta, czyli 150% za sobotę i 200% za niedzielę;
  • pracę w oparciu o holenderską umowę;
  • wsparcie polskiego koordynatora;
  • zapewnione zakwaterowanie odpłatnie oraz transport do pracy;
  • holenderskie ubezpieczenie;
  • zwrot za paliwo, jeżeli do pracy będzie się dojeżdżać własnym samochodem;
  • w kantynie możliwość częstowania się kawą, herbatą, świeżymi owocami, a także lunchem.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać poprzez poniższy adres z zawartą klauzulą:

„Zgadzam się na przetwarzanie przez Eurojob danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.

W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem info@eurojob.nl.

www.pracuj.pl/praca/pracownik-produkcyjno-magazynowy-waalwijk-lub-tilburg,oferta,6581725

ID ogłoszenia: 3025c51dd9d67d6a