12,27 € brutto/h

Od zaraz Holandia praca na magazynie spożywczym bez języka w Eindhoven 2021

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Eindhoven
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 8 marca 2021 18:47

Z zakwaterowaniem do podjęcia od zaraz praca w Holandii dla Polaków na magazynie spożywczym. Zatrudnienie 2021 w Eindhoven dla magazynierów bez znajomości języka niderlandzkiego.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Eindhoven.

Wynagrodzenie: 12,27 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • kompletowanie produktów spożywczych, a w tym mrożonych z wykorzystaniem ręcznego skanera oraz elektrycznego wózka paletowego;
  • przeprowadzanie kontroli jakości;
  • zadaniem będzie też pakowanie i sortowanie artykułów.

Wymagania:

  • bez języka holenderskiego, ale z przynajmniej podstawowym językiem angielskim;
  • atutem będzie prawo jazdy kat. B;
  • dokładne i precyzyjne wykonywanie zadań;
  • możliwość podjęcia pracy na dłużej;
  • zmotywowanie;
  • zaangażowane wykonywanie zadań.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie – 11,35 € brutto/h + 0,92 € brutto dodatku ADV (stawka wiekowa), a potem po 13 tygodniach podwyżka do 13,14 € brutto i w tym dodatek ADV;
  • dodatek wakacyjny w wysokości 8,33% dochodów brutto oraz urlopowy 10,78% dochodów brutto, które są naliczane od godzin podstawowych;
  • stabilne i legalne zatrudnienie;
  • holenderski kontrakt;
  • wypłatę raz w tygodniu na rachunek walutowy w Polsce;
  • profil pracownika online z dostępem do dokumentów;
  • zestawienie przepracowanych godzin i kosztów;
  • pomoc przy załatwianiu formalności;
  • wsparcie koordynatorów;
  • płatne zakwaterowanie oraz ubezpieczenie zdrowotne;
  • pomoc w zorganizowaniu płatnego wyjazdy do Holandii u zaufanego przewoźnika;
  • możliwość zjeżdżania do Polski po 6 – 8 tygodniach na 1 – 2 tygodnie;
  • rozliczenia podatkowe.

Aplikacja:

Zgłoszenia należy wysyłać poprzez stronę:

www.eena.pl/0,22158,oferta-pracy-komisjoner-order-picker-pracownik-fizyczny.html

ID ogłoszenia: 592602566e848ccc

Linki sponsorowane

1 odpowiedź na “Od zaraz Holandia praca na magazynie spożywczym bez języka w Eindhoven 2021”

  1. Witam serdecznie jestem zainteresowany ofertą pracy w Eindhoven na magazynie spożywczym, oto mój numer telefonu +48694385332