do uzgodnienia

Od zaraz Holandia praca na magazynie z markową odzieżą bez języka Tilburg

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Tilburg
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 15 maja 2019 00:33

Pracodawca z Tilburg szuka komisjonerów do pracy w Holandii aktualnej od zaraz na magazynie z markową odzieżą. Oferta bez znajomości języka z zakwaterowaniem zapewnionym przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik magazynu.

Lokalizacja: Tilburg.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • jest to praca na magazynie w dziale z ubraniami;
  • zadaniem będzie pakowanie i przepakowywanie oraz zbieranie zamówień przy użyciu skanera, a także wózka PET;
  • przeprowadzanie kontroli jakości towarów;
  • wykonywanie innych drobnych prac magazynowych.

Wymagania:

  • nie jest wymagany j. holenderski, ale konieczna jest znajomość j. angielskiego;
  • dyspozycyjność na dłużej;
  • możliwość pracowania w godzinach nadliczbowych.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • dodatki za pracę w soboty w wysokości 150%, a za niedzielę 200%;
  • pomoc przed wyjazdem, np. komplet informacji oraz pomoc w zorganizowaniu przejazdu do Holandii;
  • miłą atmosferę w pracy;
  • dla najlepszych możliwość wejścia do teamu, który ma stałe planowanie przez cały rok;
  • wsparcie opiekuna przy wyrobieniu numeru Sofi;
  • zatrudnienie na dłużej;
  • możliwość przyjazdu w parach oraz grupach;
  • wynagrodzenie zawsze na czas;
  • możliwość skorzystania z odpłatnego zakwaterowania, ubezpieczenia oraz transportu lokalnego.

Aplikacja:

Zgłaszać można się pod jednym z numerów telefonów:

+48 77 456 16 05
+48 77 456 16 06
+48 77 456 16 07
+48 608 016 500
+48 608 494 300
+48 608 494 700

Źródło: https://tnsgroup.pl/praca-w-magazynie-z-markowa-odzieza/

ID ogłoszenia: 6355cc34b4ae59fb