od 10,49 €/h brutto

Od zaraz Holandia praca na magazynie z odzieżą bez znajomości języka, Roosendaal

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Roosendaal
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 21 października 2019 17:03

Bez znajomości języka potrzebne osoby chętne do pracy w Holandii na magazynie z markową odzieżą. Zatrudnienie 2019 od zaraz w Roosendaal dla magazynierów. Zakwaterowanie organizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Roosendaal.

Wynagrodzenie: od 10,49 Eur brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • kompletowanie zamówień odzieżowych, które spływają z Europy;
  • pakowanie oraz odpowiednie oznaczanie paczek;
  • dostarczanie towarów do punktu wysyłki;
  • praca z użyciem skanera ręcznego przy wczytywaniu towarów;
  • obsługiwanie wózka PET;
  • dbanie o ustawienie oraz porządek towarów;
  • przetwarzanie danych w systemie Supply Management System.

Wymagania:

  • nie jest wymagany j. holenderski, ale trzeba znać komunikatywnie j. angielski;
  • zamiłowanie do mody;
  • chęć zatrudnienia na dłużej.

Oferujemy:

  • legalne zatrudnienie;
  • holenderską umowę o pracę tymczasową;
  • dodatki za pracowanie na drugiej i trzeciej zmianie oraz w weekendy i święta;
  • zakwaterowanie w pokojach dwuosobowych;
  • holenderskie ubezpieczenie OC, od nieszczęśliwych wypadków oraz ubezpieczenie rzeczy osobistych;
  • dojazd do pracy służbowym autem;
  • możliwość zostania kierowcą – firmowe auto, kartę paliwową oraz bonus do wypłaty;
  • opiekę polskiego koordynatora.

Aplikacja:

Zgłaszać się można poprzez stronę:

www.pracuj.pl/praca/pracownik-magazynu-z-markowa-odzieza-roosendaal,oferta,7101532

ID ogłoszenia: 8295d95f26e8f019

1 odpowiedź na “Od zaraz Holandia praca na magazynie z odzieżą bez znajomości języka, Roosendaal”

  1. Jestem bardzo zainteresowana ofertą pracy. Ja i ojciec mamy doświadczenie w pracy w Holandii w Niemczech. Znajomość języków: angielski,niemiecki i niderlandzki
    proszę o kontakt: sajmonys@wp.pl