10,77-11.63 € brutto

Od zaraz Holandia praca na produkcji bez znajomości języka w Woudenberg

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Scherpenzeel
  • Data rozpoczęcia pracy: 20.12.2020
  • Długość umowy: minimum 3 miesiące
  • Opublikowany: 21 grudnia 2020 00:47

W rejonie Woudenberg od zaraz atrakcyjna oferta pracy w Holandii na produkcji spożywczej. Zatrudnienie na minimum 3 miesiące także bez znajomości języka obcego.

Miejsce pracy: Woudenberg

WYMAGANIA:
mile widziane prawo jazdy kat B
chęć współpracy na minimum 3 miesiące

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
wykładanie produktu na linie
pakowanie
stickerowanie
drobne prace z nożem
prace produkcyjne
Praca jest 6 dni w tygodniu od 7-17 !

OFERUJEMY:
pomoc w zorganizowaniu transportu z Polski do Holandii
opiekę polskiego koordynatora
ubezpieczenie
zakwaterowanie w pokojach dwuosobowych
dodatki wakacyjne, zmianowe, za soboty, niedziele
pomoc z wszystkimi formalnościami

Jesteś zainteresowany ? Nie czekaj ! Wyślij nam swoje cv !

aneta.knysak@flexcraft.pl

ID ogłoszenia: 3925fddafa6355b1

Informacje o autorze ogłoszenia

Inne przedmioty dodane przez Flexcraft Polska

Ostatnie przedmioty dodane przez Flexcraft Polska »