9,51 euro/h brutto

Od zaraz Holandia praca na produkcji ciastek bez znajomości języka Amersfoort

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Amersfoort
  • Długość umowy: na dłużej
  • Opublikowany: 6 września 2017 01:55

Dostępna od zaraz opcja pracy w Holandii dla kandydatów bez znajomości języka. Możliwość podjęcia zatrudnienia w zakładzie z Amersfoort na produkcji ciastek, eklerków i pizzy.

Stanowisko: pracownik na produkcji

Miejsce zatrudnienia: Amersfoort, Holandia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Wynagrodzenie: 9,51 euro za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • jest to praca w firmie zajmującej się produkowaniem ciastek, eklerków i pizzy
  • zadaniem pracownika będzie praca na linii produkcyjnej oraz kontrola jakości wyrobów
  • do obowiązków będzie należało także pakowanie gotowych towarów

Wymagania:

  • dużą zaletą będzie znajomość języka angielskiego
  • motywacja i chęć do podjęcia pracy
  • dobre nastawienie
  • otwartość i elastyczność

Oferujemy:

  • zestaw startowy zawierający pościel, kartę do telefonu oraz słownik
  • bezpłatny przejazd do Holandii
  • legalną pracę od zaraz
  • wsparcie polskiego konsultanta
  • prawo do urlopu do 8 tygodniach pracy
  • dobre zarobki
  • możliwość skorzystania z dojazdów do pracy, ubezpieczenia oraz zakwaterowania zapewnionego przez pracodawcę

Aplikacja:

Szanowni kandydaci prosimy o aplikowanie za pomocą formularza znajdującego się na stronie:

ID ogłoszenia: 51759af1b2caf923

9 komentarzy na “Od zaraz Holandia praca na produkcji ciastek bez znajomości języka Amersfoort”

  1. Damian Ksiadz na 7 września 2017 @ 10:18

    Dzień dobry. Jestem w pełni zainteresowany podjęciem pracy w państwa firmie. Proszę o kontakt. Ż poważaniem Damian Ksiadz

  2. Justyna i tomek na 10 września 2017 @ 13:46

    Jesteśmy parą Justyna 29 lat i tomek 35 lat obecnie przebywamy w holandi koło venlo mamy konta holenderskie jaki sofi posiadamy dowody osobiste i duża chęć i potrzebę podjęcia natychmiastowej pracy bardzo prosimy o kontakt oto nasze nr 531002422 i 516291726

  3. praca przy produkcji na 11 września 2017 @ 15:33

    Witam, bylabym zainteresowana ofertą pracy. Czy gwarantuja panstwo zakwaterowanie? Obowiązuje wiekówka czy nie?

  4. Witam proszę o kontakt
    574336506

  5. Proszę o kontakt mogę zacząć od Zaraz 570940508

  6. Witam
    Jestem zainteresowana prosze o kontakt :
    0657651185
    Pozdrawiam

  7. Witam
    Jestem zainteresowana ta ofertą pracy prosze o kontakt :
    0657651185
    Pozdrawiam

  8. Witam wraz z bratem jesteśmy zainteresowani.

  9. witam razem z partnerka posyukujemz pracy z zakwaterowaniem. jestesmy w holandii i chcemy zmienic biuro bo w naszym jest tragedia… jesli ktos ma jakies info prosze na maila : snifiarz@gmail.com