do ustalenia

Od zaraz Holandia praca na produkcji ciastek bez znajomości języka 2018 Born

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Born
  • Znajomość języka: Wymagany język angielski
  • Długość umowy: na dłużej
  • Opublikowany: 16 marca 2018 07:43

Możliwość podjęcia pracy w Holandii na produkcji ciastek. Od zaraz oferta zatrudnienia 2018 w Born dla kandydatów bez znajomości języka m.in. przy pakowaniu wyrobów gotowych.

Stanowisko: pracownik na produkcji

Miejsce pracy: Born, Holandia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Płaca: do ustalenia

Opis stanowiska:

  • jest to praca manualna polegająca na pakowaniu wyrobów w zakładzie zajmującym się produkcją ciastek

Wymagania:

  • możliwość podjęcia pracy na 6 miesięcy
  • znajomość języka angielskiego na poziomie minimum komunikatywnym
  • chęć i motywacja do pracy
  • mile widziany dokument potwierdzający niekaralność
  • zaletą będzie posiadanie referencji
  • gotowość do pracy na zmiany, także w nocy

Oferujemy:

  • wsparcie w organizacji transportu do Holandii
  • pomoc w wyrobieniu numeru sofi
  • ubezpieczenie dla pracowników
  • atrakcyjne zarobki wypłacane raz w tygodniu
  • szansę na dłuższą współpracę
  • opiekę rezydenta
  • możliwość skorzystania z zapewnionego przez agencję zamieszkania

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, zachęcamy do wysyłania zgłoszeń aplikacyjnych z CV na adres:

praca@hobij.pl z dopiskiem w tytule „PAKOWANIE CIASTEK”

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/dam-prace-w-holandii-od-zaraz-na-produkcji-ciastek-bez-znajomosci-jezyka-born-2018/

ID ogłoszenia: 2875aa60bba128b6