10,72 € brutto/h

Od zaraz Holandia praca przy pakowaniu lodów bez znajomości języka Lelystad

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Lelystad
  • Długość umowy: min. 6 miesięcy
  • Opublikowany: 3 czerwca 2021 00:33

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Holandii przy pakowaniu lodów. Zatrudnienie w Lelystad dla pakowaczy bez znajomości języka z zakwaterowaniem, które będzie zorganizowane odpłatnie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Lelystad.

Wynagrodzenie: 10,72 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem pracownika będzie pakowanie ciepłych lodów;
  • pracownik będzie również przeprowadzał kontrolę jakości produktów.

Wymagania:

  • chęć zdobycia doświadczenia produkcyjnego;
  • mile widziana znajomość języka angielskiego, która umożliwi swobodną komunikację;
  • atutem będzie posiadanie czynnego prawa jazdy kat. B, aby móc dojeżdżać do pracy (możliwość otrzymania bonusu dla kierowców).

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • wypłatę raz w tygodniu na konto;
  • dodatek wakacyjny w wysokości 8,33% dochodów brutto, który jest naliczany od godzin podstawowych;
  • okres kwarantanny z zapewnionym bezpłatnym zakwaterowaniem;
  • profil pracownika online z dostępem do dokumentów;
  • wsparcie i pomoc przed wyjazdem ze wszystkimi formalnościami;
  • wsparcie polskiego koordynatora;
  • zakwaterowanie, które będzie zgodne z certyfikatem SNF z dostępem do bezpłatnego wi-fi;;
  • ubezpieczenie zdrowotne;
  • transport do pracy.

Aplikacja:

Zgłaszać się można w jednym z oddziałów agencji:

Lublin
ul. Zesłańców Sybiru 2
T: 697 831 697
T: 603 402 363
lublin@abpraca.pl

Opole
ul. Kołłątaja 15/2
T: 605 148 444
T: 722 170 946
opole@abpraca.pl

Kielce
ul. Okrzei 32/9 (parter)
T: 667 713 111
T: 575 569 444
kielce@abpraca.pl

Źródło: https://abpraca.pl/nasza-oferta/pracownik-produkcji-pakowanie-lodow-w-holandii-m-k/

ID ogłoszenia: 37460ad0964d7ea6