do ustalenia

Od zaraz Holandia praca w Alkmaar na magazynie dla Polaków bez języka

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Alkmaar
  • Długość umowy: 3 miesiące
  • Opublikowany: 2 grudnia 2014 21:01

Poszukujemy od zaraz magazynierów do pracy w Holandii. Oferta z Alkmaar dla Polaków bez znajomości języka holenderskiego i doświadczenia. Zatrudnienie na minimum 3 miesiące.

Stanowisko: Pracownik magazynowy
Lokalizacja: Holandia, Alkmaar
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
Magazynier zajmuje się przyjmowaniem, przechowywaniem i wydawaniem towaru. Odpowiada za jego ilościowy i jakościowy odbiór, warunki przechowywania oraz zabezpiecza przed zniszczeniem.

Wymagania:
– podzielność uwagi
– dobra pamięć
– uzdolnienia rachunkowe
– osoba otwarta, nawiązująca łatwo kontakty
– samodoskonalenie
– znajomość i stosowanie przepisów BHB
– posiadanie prawa jazdy
– język angielski w stopniu dobrym
– najchętniej zatrudnimy osoby młode

Oferujemy:
– pracę w międzynarodowej firmie
– możliwość rozwoju
– zatrudnienie na min. 3 miesiące
– dobre wynagrodzenie
– pracę bez znajomości języka urzędowego

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do wysyłania CV wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych na maila: [nieaktualne]

Źródło: poloniusz.pl

ID ogłoszenia: 266547d81c2e4a03

2 komentarze na “Od zaraz Holandia praca w Alkmaar na magazynie dla Polaków bez języka”

  1. Witam zainteresowaliśmy się tym ogłoszeniem dwóch młodych i silnych szybko nawiązujący kontakt z ludźmi i otoczeniem posiadamy samochód jesteśmy gotowi podjąć się do pracy i wyjazdu proszę o kontakt .Pozdrawiamy

  2. Witam serdecznie obecnie mieszkam w Alkmaar mam 10 letnie doświadczenie w pracy na magazynie,znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,umiejętność pracy na komputerze w systemie S.A.P.Zbieranie zamuwień przez voice speaker itd i ogólnie poznałem prace na magazynie pod każdym kątem.Posiadam prawo jazdy kat .B.Aktualne uprawnienia na wózki widłowe