7000-10000 PLN/m-c brutto

Od zaraz Holandia praca w ogrodnictwie bez znajomości języka przy różach, Luttelgeest

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Luttelgeest
  • Długość umowy: na dłużej
  • Opublikowany: 28 grudnia 2017 02:02

Poszukujemy osób bez znajomości języka do zatrudnienia przy kwiatach w szklarni z Luttelgeest. Propozycja pracy w Holandii od zaraz przy pielęgnacji róż.

Stanowisko: pracownik w ogrodnictwie

Miejsce pracy: Luttelgeest, Holandia

Start: od zaraz

Wynagrodzenie: od 7000 do 10000 PLN za miesiąc brutto

Opis stanowiska:

  • jest to praca fizyczna w szklarni
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie ścinanie oraz wykonywanie czynności pielęgnacyjnych przy różach

Wymagania:

  • warunkiem koniecznym jest doświadczenie przy cięciu róż
  • chęć oraz motywacja do pracy
  • podstawowa znajomość języka angielskiego lub holenderskiego
  • możliwość podjęcia pracy na dłuższy okres
  • odpowiedzialne podejście do powierzonych obowiązków

Oferujemy:

  • legalne zatrudnienie
  • zamieszkanie blisko szklarni zapewnione przez pracodawcę
  • ubezpieczenie zdrowotne dla pracowników
  • darmowy transport do pracy
  • wypłaty wynagrodzenia raz w tygodniu
  • opiekę polskiego rezydenta

Aplikacja:

Kandydatów zainteresowanych ofertą zachęcamy do kontaktu telefonicznego pod numerem:

533 087 111
739 230 594 (Biuro Opole)
533 966 678 (Biuro Tomaszów Lubelski)

Źródło: http://praca.gratka.pl/oferta/scinanie-roz-3938672.html

ID ogłoszenia: 6585a43f1c934190