9,34 euro/h brutto

Od zaraz Holandia praca w ogrodnictwie dla kobiet bez znajomości języka Haga

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Haga
  • Długość umowy: na dłużej
  • Opublikowany: 9 marca 2017 04:40

Oferta tymczasowego zatrudnienia w ogrodnictwie przy kwiatach i sadzonkach. Od zaraz Holandia praca w szklarni z Hagi dla kobiet bez znajomości języka z zakwaterowaniem zapewnionym na miejscu.

Stanowisko: pracownik w ogrodnictwie

Lokalizacja: Haga, Holandia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Czas trwania umowy: około 4 miesięce

Płaca: stawka wiekowa – 9,43 euro brutto dla osób w wieku powyżej 21 lat

Opis stanowiska:

  • praca na hali i w szklarni będzie polegała na wykonywaniu czynności przy kwiatach i sadzonkach
  • zadaniem pracownika będzie sadzenie, ścinanie oraz pakowanie kwiatów – chryzantem, tulipanów i lilii

Wymagania:

  • znajomość języka niemieckiego lub angielskiego na poziomie podstawowym
  • status osoby niekaranej
  • możliwość podjęcia pracy na okres 16 tygodni

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie holenderskiej umowy
  • stabilne i legalne warunki pracy
  • pomoc w załatwianiu formalności
  • atrakcyjne zarobki wypłacane co tydzień
  • zamieszkanie i ubezpieczenie
  • wsparcie w organizacji przejazdu do Holandii

Aplikacja:

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie zgłoszeń na adres:

apn.3748965@es-candidate.com

Źródło: http://www.praca4u.net/praca-przy-kwiatach-id445905.html

ID ogłoszenia: 11458c0c5b35629f

2 komentarze na “Od zaraz Holandia praca w ogrodnictwie dla kobiet bez znajomości języka Haga”

  1. BARBARA BOREK na 12 marca 2017 @ 13:44

    proszę o zaakceptowanie mojej propozycji i proszę o odpowiedź na adres meilowy
    prowadziłam gospodarstwo rolne 15 lat

  2. iestem zainteresowana praca oboietnie jaka aby zarobic lubie pracowac 535502540